Szakmai tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdő munkatársakat keresünk 6 vagy 8 órás munkavégzésre, az alábbi pozíciókra.
Partnereink elsősorban piacvezető nemzetközi multinacionális vállalatok, pénzintézeti vagy telekommunikációs szolgáltatások terén.

Az önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével és bérigény megjelölésével, a hirdetésekben található adatlap kitöltése útján vagy az oneletrajz@esense.hu e-mail címre várjuk.

Call Center operátor

Budapest XIII. kerület, Madarász Irodapark

Dinamikusan fejlődő Call Center Központunk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező és pályakezdő munkatársakat Telekommunikációs partnerünk értékesítési tevékenységét támogató kampányainak megvalósításához.

Feladatok:
  • meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása;
  • kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, marketing és sales akciók, keresztértékesítési folyamatok támogatása;
  • ügyfélkör bővítés, kapcsolatfelvétel;
  • hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.
Elvárások:
  • ügyfélismeret, ügyfélkapcsolat terén szerzett releváns tapasztalat;
  • minimum középfokú végzettség;
  • lényegre törő, meggyőző kommunikáció;
  • kitartás, megbízhatóság;
  • határozott, udvarias fellépés, stressztűrő képesség;
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Amit kínálunk:
  • fiatalos, jókedvű, motivált csapat;
  • versenyképes, bejelentett jövedelem, Cafeteria, illetve kiegészítő jutalék-rendszer;
  • folyamatos operátori tréningprogram, szakmai fejlődés, teljesítmény elismerése;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • széleskörű ügyfélismereti tapasztalat;
  • kiemelkedő színvonalú munkakörülmények.
Munkaidő:

Teljes munkaidő, napi 8 órában 9:00-19:00 óra között váltott műszakban.

Jelentkezési adatlap

[dynamichidden cim "CF7_get_post_var key='title'"]
[dynamichidden slug "CF7_get_post_var key='slug'"]
[dynamichidden azonosito "CF7_get_post_var key='ID'"]
-- (Év-Hónap-Nap)

email küldés

Feladó neve

Feladó e-mail címe

Címzett neve

Címzett e-mail címe