Szakmai tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdő munkatársakat keresünk 6 vagy 8 órás munkavégzésre, az alábbi pozíciókra.
Partnereink elsősorban piacvezető nemzetközi multinacionális vállalatok, pénzintézeti vagy telekommunikációs szolgáltatások terén.

Az önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével és bérigény megjelölésével, a hirdetésekben található adatlap kitöltése útján vagy az oneletrajz@esense.hu e-mail címre várjuk.

Telefonos bankár

Budapest

Telefonos ügyfélszolgálat területén szerzett releváns tapasztalattal rendelkező, lényegre törő, meggyőző, kitartó és megbízható munkatársakat keresünk nemzetközi háttérrel rendelkező banki partnerünk csapatába.

Feladatok:
  • meglévő ügyfelektől érkező bejövő hívások kezelése;
  • Bank termékeinek ajánlása, kapcsolódó szolgáltatások bemutatása;
  • marketing és sales akciók, keresztértékesítési folyamatok támogatása.
  • hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség;
  • értékesítési szemlélet;
  • gyors tanulási készség;
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Amit kínálunk:
  • versenyképes, bejelentett fix jövedelem, havi bruttó bér: 180.000 - 500.000 Ft;
  • karrierlehetőség banki területen, multinacionális pénzintézetben;
  • széleskörű banki termékismeret, szakmai továbbképzési lehetőségek;
  • biztos háttér, kiemelkedő színvonalú munkakörülmények.
Munkaidő:

Napi 8 óra (beosztás: hétfőtől-péntekig 08:00-20:00 között, több műszakban). Havi egy éjszakai műszak és havi egy hétvégi műszak.

Értékesítés területen szerzett tapasztalat és angol nyelvismeret előnyt jelent.

Jelentkezési adatlap

[dynamichidden cim "CF7_get_post_var key='title'"]
[dynamichidden slug "CF7_get_post_var key='slug'"]
[dynamichidden azonosito "CF7_get_post_var key='ID'"]
-- (Év-Hónap-Nap)

email küldés

Feladó neve

Feladó e-mail címe

Címzett neve

Címzett e-mail címe